Kolo | Číslo | datum a čas | domácí / hosté | skore | čtvrtiny | fáze sezóny | Live | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 1 |
23. 9. 2023
So 18:00 |
BK ARMEX Děčín
BK KVIS Pardubice
|
111
112
|
25
37
44
55
63
71
91
91
100
100 |
Základní část | review | |
1. | 2 |
23. 9. 2023
So 15:30 |
NH Ostrava
BK Opava
|
96
102
|
16
24
43
33
65
57
81
81 |
Základní část | review | |
1. | 4 |
23. 9. 2023
So 18:00 |
BK REDSTONE Olomoucko
ERA Basketball Nymburk
|
68
108
|
21
28
39
52
48
77 |
Základní část | review | |
1. | 5 |
23. 9. 2023
So 18:00 |
SK Slavia Praha
Sršni Photomate Písek
|
115
112
|
25
25
55
48
92
76
101
101 |
Základní část | review | |
1. | 6 |
23. 9. 2023
So 17:30 |
USK Praha
Basket Brno
|
64
62
|
17
23
32
34
46
51 |
Základní část | review | |
1. | 3 |
24. 9. 2023
Ne 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BC GEOSAN Kolín
|
86
97
|
19
22
37
36
60
60 |
Základní část | review | |
2. | 7 |
27. 9. 2023
St 17:30 |
BK KVIS Pardubice
Basket Brno
|
91
73
|
29
16
49
30
71
55 |
Základní část | review | |
2. | 9 |
27. 9. 2023
St 18:00 |
ERA Basketball Nymburk
SK Slavia Praha
|
111
57
|
29
19
61
30
90
43 |
Základní část | review | |
2. | 10 |
27. 9. 2023
St 17:45 |
BC GEOSAN Kolín
BK REDSTONE Olomoucko
|
82
73
|
32
10
44
33
64
50 |
Základní část | review | |
2. | 11 |
27. 9. 2023
St 18:30 |
BK Opava
SLUNETA Ústí nad Labem
|
88
79
|
26
16
50
31
69
53 |
Základní část | review | |
2. | 12 |
27. 9. 2023
St 18:00 |
BK ARMEX Děčín
NH Ostrava
|
99
63
|
24
17
47
35
74
53 |
Základní část | review | |
3. | 13 |
30. 9. 2023
So 17:30 |
BK KVIS Pardubice
NH Ostrava
|
70
61
|
16
14
41
26
56
44 |
Základní část | review | |
3. | 15 |
30. 9. 2023
So 18:00 |
BK REDSTONE Olomoucko
BK Opava
|
77
88
|
17
27
32
48
59
69 |
Základní část | review | |
3. | 16 |
30. 9. 2023
So 15:45 |
BC GEOSAN Kolín
SK Slavia Praha
|
85
75
|
22
13
41
39
61
58 |
Základní část | review | |
3. | 17 |
30. 9. 2023
So 17:30 |
USK Praha
ERA Basketball Nymburk
|
75
73
|
26
17
46
43
57
54 |
Základní část | review | |
3. | 14 |
1. 10. 2023
Ne 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
|
88
95
|
26
23
56
46
75
69 |
Základní část | review | |
4. | 20 |
4. 10. 2023
St 18:00 |
ERA Basketball Nymburk
Basket Brno
|
69
72
|
13
20
37
36
50
56 |
Základní část | review | |
4. | 21 |
4. 10. 2023
St 17:45 |
BC GEOSAN Kolín
USK Praha
|
59
78
|
21
18
38
33
49
56 |
Základní část | review | |
4. | 22 |
4. 10. 2023
St 18:30 |
SK Slavia Praha
BK Opava
|
78
98
|
23
22
34
44
53
67 |
Základní část | review | |
4. | 23 |
4. 10. 2023
St 17:00 |
BK ARMEX Děčín
BK REDSTONE Olomoucko
|
74
75
|
18
24
33
43
52
60 |
Základní část | review | |
4. | 24 |
4. 10. 2023
St 17:30 |
NH Ostrava
SLUNETA Ústí nad Labem
|
62
91
|
15
27
27
50
47
74 |
Základní část | review | |
5. | 26 |
7. 10. 2023
So 18:00 |
BK REDSTONE Olomoucko
NH Ostrava
|
97
88
|
20
21
45
39
73
63 |
Základní část | review | |
5. | 27 |
7. 10. 2023
So 18:00 |
SK Slavia Praha
BK ARMEX Děčín
|
80
76
|
18
21
36
31
54
56 |
Základní část | review | |
5. | 28 |
7. 10. 2023
So 17:30 |
USK Praha
BK Opava
|
71
82
|
12
20
40
35
53
64 |
Základní část | review | |
5. | 29 |
7. 10. 2023
So 17:45 |
BC GEOSAN Kolín
Basket Brno
|
79
60
|
27
12
49
30
64
48 |
Základní část | review | |
5. | 25 |
8. 10. 2023
Ne 17:30 |
BK KVIS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
|
81
97
|
18
24
35
48
56
78 |
Základní část | review | |
5. | 30 |
8. 10. 2023
Ne 17:00 |
Sršni Photomate Písek
ERA Basketball Nymburk
|
70
115
|
17
29
36
54
53
87 |
Základní část | review | |
6. | 31 |
11. 10. 2023
St 18:00 |
ERA Basketball Nymburk
BK KVIS Pardubice
|
104
70
|
23
13
47
36
76
56 |
Základní část | review | |
6. | 32 |
11. 10. 2023
St 17:45 |
BC GEOSAN Kolín
Sršni Photomate Písek
|
91
94
|
24
24
49
51
64
80 |
Základní část | review | |
6. | 33 |
11. 10. 2023
St 18:00 |
BK Opava
Basket Brno
|
103
75
|
20
23
41
34
64
53 |
Základní část | review | |
6. | 34 |
11. 10. 2023
St 18:00 |
BK ARMEX Děčín
USK Praha
|
93
79
|
28
18
54
40
75
64 |
Základní část | review | |
6. | 36 |
11. 10. 2023
St 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK REDSTONE Olomoucko
|
105
87
|
19
22
47
46
87
65 |
Základní část | review | |
7. | 42 |
13. 10. 2023
Pá 10:00 |
ERA Basketball Nymburk
BC GEOSAN Kolín
|
81
59
|
25
30
38
43
61
47 |
Základní část | review | |
7. | 37 |
14. 10. 2023
So 18:00 |
BK REDSTONE Olomoucko
BK KVIS Pardubice
|
87
86
|
23
17
56
38
74
65 |
Základní část | review | |
7. | 39 |
14. 10. 2023
So 17:30 |
USK Praha
NH Ostrava
|
83
69
|
23
26
38
36
61
43 |
Základní část | review | |
7. | 40 |
14. 10. 2023
So 18:30 |
Basket Brno
BK ARMEX Děčín
|
101
79
|
31
25
59
53
82
72 |
Základní část | review | |
7. | 41 |
14. 10. 2023
So 17:00 |
Sršni Photomate Písek
BK Opava
|
94
91
|
26
24
51
42
76
63 |
Základní část | review | |
7. | 38 |
15. 10. 2023
Ne 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
SK Slavia Praha
|
84
77
|
30
15
50
40
67
55 |
Základní část | review | |
6. | 35 |
18. 10. 2023
St 17:30 |
NH Ostrava
SK Slavia Praha
|
98
68
|
23
11
40
29
71
41 |
Základní část | review | |
8. | 43 |
21. 10. 2023
So 19:00 |
BK KVIS Pardubice
BC GEOSAN Kolín
|
86
61
|
15
17
39
32
66
43 |
Základní část | review | |
8. | 44 |
21. 10. 2023
So 17:15 |
BK Opava
ERA Basketball Nymburk
|
85
98
|
25
24
44
55
59
77 |
Základní část | review | |
8. | 45 |
21. 10. 2023
So 18:00 |
BK ARMEX Děčín
Sršni Photomate Písek
|
103
93
|
34
18
57
47
79
71 |
Základní část | review | |
8. | 46 |
21. 10. 2023
So 17:30 |
NH Ostrava
Basket Brno
|
79
83
|
28
16
44
32
63
55 |
Základní část | review | |
8. | 48 |
21. 10. 2023
So 18:00 |
BK REDSTONE Olomoucko
SK Slavia Praha
|
100
102
|
15
22
44
41
69
64
91
91 |
Základní část | review | |
8. | 47 |
22. 10. 2023
Ne 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
|
81
66
|
24
15
46
32
64
56 |
Základní část | review | |
4. | 19 |
24. 10. 2023
Út 17:30 |
BK KVIS Pardubice
Sršni Photomate Písek
|
100
104
|
19
29
44
46
80
71 |
Základní část | review | |
9. | 49 |
28. 10. 2023
So 18:00 |
SK Slavia Praha
BK KVIS Pardubice
|
57
83
|
11
21
27
44
42
67 |
Základní část | review | |
9. | 50 |
28. 10. 2023
So 17:30 |
USK Praha
BK REDSTONE Olomoucko
|
81
70
|
21
21
35
36
55
50 |
Základní část | review | |
9. | 51 |
28. 10. 2023
So 18:00 |
Basket Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
|
70
89
|
20
25
36
46
56
61 |
Základní část | review | |
9. | 53 |
28. 10. 2023
So 15:00 |
ERA Basketball Nymburk
BK ARMEX Děčín
|
94
75
|
22
25
49
41
66
55 |
Základní část | review | |
9. | 54 |
28. 10. 2023
So 18:00 |
BC GEOSAN Kolín
BK Opava
|
90
89
|
20
25
33
40
64
63 |
Základní část | review | |
9. | 52 |
29. 10. 2023
Ne 17:00 |
Sršni Photomate Písek
NH Ostrava
|
83
80
|
24
18
51
46
63
66 |
Základní část | review | |
10. | 56 |
1. 11. 2023
St 18:00 |
BK ARMEX Děčín
BC GEOSAN Kolín
|
89
70
|
21
24
44
40
63
53 |
Základní část | review | |
10. | 58 |
1. 11. 2023
St 18:00 |
Sršni Photomate Písek
SLUNETA Ústí nad Labem
|
78
87
|
14
18
33
41
57
64 |
Základní část | review | |
10. | 60 |
1. 11. 2023
St 18:30 |
SK Slavia Praha
USK Praha
|
90
94
|
22
15
46
42
66
66
84
84 |
Základní část | review | |
11. | 61 |
4. 11. 2023
So 17:30 |
USK Praha
BK KVIS Pardubice
|
86
71
|
19
20
41
39
61
62 |
Základní část | review | |
11. | 62 |
4. 11. 2023
So 20:00 |
SK Slavia Praha
Basket Brno
|
76
80
|
21
20
38
40
55
63 |
Základní část | review | |
11. | 63 |
4. 11. 2023
So 18:00 |
BK REDSTONE Olomoucko
Sršni Photomate Písek
|
81
98
|
19
25
44
53
68
72 |
Základní část | review | |
11. | 65 |
4. 11. 2023
So 15:45 |
BC GEOSAN Kolín
NH Ostrava
|
67
65
|
21
20
34
35
54
51 |
Základní část | review | |
11. | 66 |
4. 11. 2023
So 20:00 |
BK Opava
BK ARMEX Děčín
|
116
91
|
28
21
53
40
88
68 |
Základní část | review | |
10. | 55 |
8. 11. 2023
St 17:30 |
BK KVIS Pardubice
BK Opava
|
91
103
|
25
34
45
54
71
81 |
Základní část | review | |
12. | 67 |
11. 11. 2023
So 17:30 |
BK KVIS Pardubice
BK ARMEX Děčín
|
64
99
|
14
19
30
47
46
71 |
Základní část | review | |
12. | 68 |
11. 11. 2023
So 17:00 |
BK Opava
NH Ostrava
|
80
75
|
13
19
37
39
59
54 |
Základní část | review | |
12. | 69 |
11. 11. 2023
So 17:45 |
BC GEOSAN Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
|
112
108
|
22
26
45
43
75
64
89
89
105
105 |
Základní část | review | |
12. | 70 |
11. 11. 2023
So 15:00 |
ERA Basketball Nymburk
BK REDSTONE Olomoucko
|
95
71
|
26
16
49
32
72
51 |
Základní část | review | |
12. | 72 |
11. 11. 2023
So 15:30 |
Basket Brno
USK Praha
|
75
63
|
17
12
33
27
51
44 |
Základní část | review | |
12. | 71 |
12. 11. 2023
Ne 17:00 |
Sršni Photomate Písek
SK Slavia Praha
|
104
69
|
36
16
57
35
83
53 |
Základní část | review | |
13. | 73 |
18. 11. 2023
So 19:00 |
Basket Brno
BK KVIS Pardubice
|
86
79
|
22
18
44
42
61
67 |
Základní část | review | |
13. | 75 |
18. 11. 2023
So 18:00 |
SK Slavia Praha
ERA Basketball Nymburk
|
57
91
|
16
23
34
47
39
68 |
Základní část | review | |
13. | 76 |
18. 11. 2023
So 18:00 |
BK REDSTONE Olomoucko
BC GEOSAN Kolín
|
78
80
|
23
18
40
40
63
59 |
Základní část | review | |
13. | 78 |
18. 11. 2023
So 17:30 |
NH Ostrava
BK ARMEX Děčín
|
80
71
|
23
20
49
38
67
59 |
Základní část | review | |
13. | 74 |
19. 11. 2023
Ne 17:00 |
Sršni Photomate Písek
USK Praha
|
59
77
|
18
22
35
46
39
63 |
Základní část | review | |
13. | 77 |
19. 11. 2023
Ne 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Opava
|
91
96
|
19
26
45
56
65
71 |
Základní část | review | |
3. | 18 |
25. 11. 2023
So 15:00 |
Basket Brno
Sršni Photomate Písek
|
71
84
|
15
27
25
44
48
61 |
Základní část | review | |
11. | 64 |
26. 11. 2023
Ne 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
|
85
78
|
17
23
42
39
56
61 |
Základní část | review | |
10. | 57 |
29. 11. 2023
St 17:00 |
NH Ostrava
ERA Basketball Nymburk
|
59
93
|
15
22
26
50
48
62 |
Základní část | review | |
10. | 59 |
29. 11. 2023
St 18:00 |
BK REDSTONE Olomoucko
Basket Brno
|
96
82
|
27
23
49
41
67
56 |
Základní část | review | |
14. | 79 |
2. 12. 2023
So 17:30 |
NH Ostrava
BK KVIS Pardubice
|
87
75
|
18
21
39
33
58
56 |
Základní část | review | |
14. | 80 |
2. 12. 2023
So 18:00 |
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
|
93
82
|
25
15
45
41
66
65 |
Základní část | review | |
14. | 81 |
2. 12. 2023
So 17:00 |
BK Opava
BK REDSTONE Olomoucko
|
97
94
|
26
22
46
38
72
61
83
83 |
Základní část | review | |
14. | 82 |
2. 12. 2023
So 18:00 |
SK Slavia Praha
BC GEOSAN Kolín
|
93
100
|
24
27
42
57
65
75 |
Základní část | review | |
14. | 83 |
2. 12. 2023
So 15:00 |
ERA Basketball Nymburk
USK Praha
|
108
60
|
30
24
57
42
79
50 |
Základní část | review | |
14. | 84 |
3. 12. 2023
Ne 17:00 |
Sršni Photomate Písek
Basket Brno
|
70
87
|
23
18
41
47
55
68 |
Základní část | review | |
17. | 99 |
6. 12. 2023
St 18:00 |
Basket Brno
BK Opava
|
76
79
|
22
20
46
39
62
57 |
Základní část | review | |
15. | 86 |
9. 12. 2023
So 18:00 |
Basket Brno
ERA Basketball Nymburk
|
81
79
|
25
21
45
39
68
65 |
Základní část | review | |
15. | 87 |
9. 12. 2023
So 17:30 |
USK Praha
BC GEOSAN Kolín
|
102
76
|
25
13
49
32
70
54 |
Základní část | review | |
15. | 88 |
9. 12. 2023
So 17:00 |
BK Opava
SK Slavia Praha
|
110
67
|
27
18
52
38
92
49 |
Základní část | review | |
15. | 89 |
9. 12. 2023
So 18:00 |
BK REDSTONE Olomoucko
BK ARMEX Děčín
|
83
90
|
18
23
49
46
72
68 |
Základní část | review | |
15. | 85 |
10. 12. 2023
Ne 17:00 |
Sršni Photomate Písek
BK KVIS Pardubice
|
105
83
|
20
19
45
45
83
66 |
Základní část | review | |
15. | 90 |
10. 12. 2023
Ne 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
NH Ostrava
|
94
88
|
21
28
47
46
66
71 |
Základní část | review | |
2. | 8 |
13. 12. 2023
St 17:00 |
USK Praha
Sršni Photomate Písek
|
87
83
|
18
28
43
47
66
65 |
Základní část | review | |
16. | 92 |
16. 12. 2023
So 17:30 |
NH Ostrava
BK REDSTONE Olomoucko
|
81
64
|
21
12
37
34
62
44 |
Základní část | review | |
16. | 93 |
16. 12. 2023
So 18:00 |
BK ARMEX Děčín
SK Slavia Praha
|
81
69
|
25
19
45
33
63
51 |
Základní část | review | |
16. | 94 |
16. 12. 2023
So 17:00 |
BK Opava
USK Praha
|
85
54
|
14
12
43
24
61
40 |
Základní část | review | |
16. | 95 |
16. 12. 2023
So 15:00 |
Basket Brno
BC GEOSAN Kolín
|
77
72
|
25
5
42
30
63
53 |
Základní část | review | |
16. | 96 |
16. 12. 2023
So 15:00 |
ERA Basketball Nymburk
Sršni Photomate Písek
|
101
65
|
34
17
59
31
82
42 |
Základní část | review | |
16. | 91 |
17. 12. 2023
Ne 16:45 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
|
100
101
|
23
22
50
47
67
62
82
82
91
91 |
Základní část | review | |
17. | 97 |
20. 12. 2023
St 17:30 |
BK KVIS Pardubice
ERA Basketball Nymburk
|
82
97
|
22
30
46
47
66
79 |
Základní část | review | |
17. | 98 |
20. 12. 2023
St 18:00 |
Sršni Photomate Písek
BC GEOSAN Kolín
|
97
103
|
22
18
37
54
60
77 |
Základní část | review | |
17. | 100 |
20. 12. 2023
St 18:00 |
USK Praha
BK ARMEX Děčín
|
77
79
|
16
20
35
40
65
62 |
Základní část | review | |
17. | 101 |
20. 12. 2023
St 18:30 |
SK Slavia Praha
NH Ostrava
|
70
85
|
20
23
40
47
60
65 |
Základní část | review | |
17. | 102 |
20. 12. 2023
St 18:00 |
BK REDSTONE Olomoucko
SLUNETA Ústí nad Labem
|
80
90
|
26
20
39
54
61
68 |
Základní část | review | |
18. | 103 |
30. 12. 2023
So 17:30 |
BK KVIS Pardubice
BK REDSTONE Olomoucko
|
92
82
|
19
21
49
48
71
58 |
Základní část | review | |
18. | 104 |
30. 12. 2023
So 18:00 |
SK Slavia Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
|
92
101
|
26
19
50
41
68
57
85
85 |
Základní část | review | |
18. | 105 |
30. 12. 2023
So 17:30 |
NH Ostrava
USK Praha
|
76
70
|
20
20
33
37
58
48 |
Základní část | review | |
18. | 106 |
30. 12. 2023
So 18:00 |
BK ARMEX Děčín
Basket Brno
|
70
58
|
15
13
40
31
54
41 |
Základní část | review | |
18. | 107 |
30. 12. 2023
So 17:00 |
BK Opava
Sršni Photomate Písek
|
105
94
|
14
21
52
41
83
73 |
Základní část | review | |
18. | 108 |
30. 12. 2023
So 17:45 |
BC GEOSAN Kolín
ERA Basketball Nymburk
|
74
99
|
11
19
37
50
59
68 |
Základní část | review | |
19. | 109 |
3. 1. 2024
St 17:45 |
BC GEOSAN Kolín
BK KVIS Pardubice
|
73
82
|
22
13
38
34
54
58 |
Základní část | review | |
19. | 110 |
3. 1. 2024
St 18:00 |
ERA Basketball Nymburk
BK Opava
|
93
72
|
32
25
52
44
71
57 |
Základní část | review | |
19. | 111 |
3. 1. 2024
St 18:00 |
Sršni Photomate Písek
BK ARMEX Děčín
|
85
101
|
20
26
31
52
57
79 |
Základní část | review | |
19. | 112 |
3. 1. 2024
St 18:00 |
Basket Brno
NH Ostrava
|
94
69
|
23
18
51
37
73
50 |
Základní část | review | |
19. | 113 |
3. 1. 2024
St 18:00 |
USK Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
|
62
71
|
19
20
36
37
51
54 |
Základní část | review | |
19. | 114 |
3. 1. 2024
St 18:30 |
SK Slavia Praha
BK REDSTONE Olomoucko
|
81
90
|
27
16
45
38
67
62 |
Základní část | review | |
20. | 115 |
6. 1. 2024
So 17:30 |
BK KVIS Pardubice
SK Slavia Praha
|
84
75
|
20
11
41
39
59
56 |
Základní část | review | |
20. | 116 |
6. 1. 2024
So 18:00 |
BK REDSTONE Olomoucko
USK Praha
|
67
66
|
13
10
39
28
49
50 |
Základní část | review | |
20. | 118 |
6. 1. 2024
So 17:30 |
NH Ostrava
Sršni Photomate Písek
|
88
70
|
27
11
44
33
64
45 |
Základní část | review | |
20. | 119 |
6. 1. 2024
So 19:00 |
BK ARMEX Děčín
ERA Basketball Nymburk
|
83
66
|
20
19
43
32
59
58 |
Základní část | review | |
20. | 120 |
6. 1. 2024
So 17:00 |
BK Opava
BC GEOSAN Kolín
|
89
82
|
28
27
41
39
68
60 |
Základní část | review | |
20. | 117 |
7. 1. 2024
Ne 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Brno
|
116
69
|
27
17
62
36
93
52 |
Základní část | review | |
21. | 121 |
13. 1. 2024
So 17:00 |
BK Opava
BK KVIS Pardubice
|
69
74
|
16
17
35
33
57
54 |
Základní část | review | |
21. | 122 |
13. 1. 2024
So 17:45 |
BC GEOSAN Kolín
BK ARMEX Děčín
|
83
75
|
23
15
38
35
52
61 |
Základní část | review | |
21. | 123 |
13. 1. 2024
So 15:00 |
ERA Basketball Nymburk
NH Ostrava
|
96
49
|
15
13
48
24
75
33 |
Základní část | review | |
21. | 125 |
13. 1. 2024
So 19:00 |
Basket Brno
BK REDSTONE Olomoucko
|
71
65
|
21
14
36
38
59
51 |
Základní část | review | |
21. | 126 |
13. 1. 2024
So 17:30 |
USK Praha
SK Slavia Praha
|
80
70
|
19
16
40
29
61
48 |
Základní část | review | |
21. | 124 |
14. 1. 2024
Ne 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
Sršni Photomate Písek
|
75
67
|
17
14
35
37
55
49 |
Základní část | review | |
22. | 127 |
20. 1. 2024
So 18:00 |
BK KVIS Pardubice
USK Praha
|
79
75
|
16
16
33
28
53
43
65
65 |
Základní část | review | |
22. | 128 |
20. 1. 2024
So 18:00 |
Basket Brno
SK Slavia Praha
|
83
65
|
23
15
42
35
67
50 |
Základní část | review | |
22. | 129 |
20. 1. 2024
So 18:00 |
Sršni Photomate Písek
BK REDSTONE Olomoucko
|
83
93
|
19
24
50
47
62
62 |
Základní část | review | |
22. | 130 |
20. 1. 2024
So 18:00 |
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
|
89
83
|
30
24
47
42
67
69 |
Základní část | review | |
22. | 131 |
20. 1. 2024
So 18:00 |
NH Ostrava
BC GEOSAN Kolín
|
83
74
|
16
17
40
41
58
61 |
Základní část | review | |
22. | 132 |
20. 1. 2024
So 18:00 |
BK ARMEX Děčín
BK Opava
|
78
81
|
20
19
39
43
63
62 |
Základní část | review | |
1. | 133 |
27. 1. 2024
So 18:00 |
BK REDSTONE Olomoucko
SK Slavia Praha
|
86
91
|
24
24
46
47
61
68 |
Nadstavbová část – skupina A2 | review | |
1. | 158 |
27. 1. 2024
So 17:30 |
USK Praha
BC GEOSAN Kolín
|
89
80
|
18
18
47
41
71
56 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
1. | 160 |
27. 1. 2024
So 18:00 |
BK ARMEX Děčín
BK KVIS Pardubice
|
76
79
|
21
29
40
44
57
57 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
1. | 134 |
28. 1. 2024
Ne 17:00 |
Sršni Photomate Písek
NH Ostrava
|
94
87
|
21
22
41
47
64
63 |
Nadstavbová část – skupina A2 | review | |
1. | 157 |
28. 1. 2024
Ne 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Brno
|
75
68
|
17
23
43
32
58
48 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
2. | 135 |
3. 2. 2024
So 18:00 |
SK Slavia Praha
NH Ostrava
|
80
89
|
10
25
31
49
55
71 |
Nadstavbová část – skupina A2 | review | |
2. | 136 |
3. 2. 2024
So 18:00 |
BK REDSTONE Olomoucko
Sršni Photomate Písek
|
96
78
|
21
20
50
48
69
61 |
Nadstavbová část – skupina A2 | review | |
2. | 162 |
3. 2. 2024
So 17:30 |
BK Opava
BK ARMEX Děčín
|
81
85
|
22
25
45
44
58
67 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
2. | 163 |
3. 2. 2024
So 17:45 |
BC GEOSAN Kolín
ERA Basketball Nymburk
|
43
87
|
17
24
23
45
40
69 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
2. | 161 |
4. 2. 2024
Ne 17:30 |
BK KVIS Pardubice
Basket Brno
|
64
72
|
15
16
34
34
51
54 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
2. | 164 |
4. 2. 2024
Ne 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
|
85
73
|
26
22
47
48
60
60 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
3. | 137 |
7. 2. 2024
St 18:00 |
Sršni Photomate Písek
SK Slavia Praha
|
74
56
|
25
18
43
34
56
47 |
Nadstavbová část – skupina A2 | review | |
3. | 138 |
7. 2. 2024
St 17:30 |
NH Ostrava
BK REDSTONE Olomoucko
|
103
82
|
22
23
51
43
74
67 |
Nadstavbová část – skupina A2 | review | |
3. | 165 |
7. 2. 2024
St 18:00 |
USK Praha
Basket Brno
|
63
66
|
16
15
30
34
45
51 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
3. | 167 |
7. 2. 2024
St 18:00 |
BK ARMEX Děčín
BC GEOSAN Kolín
|
92
84
|
18
15
38
39
71
59 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
3. | 168 |
7. 2. 2024
St 17:30 |
BK KVIS Pardubice
BK Opava
|
96
98
|
18
30
37
45
63
65 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
4. | 139 |
10. 2. 2024
So 20:00 |
SK Slavia Praha
BK REDSTONE Olomoucko
|
77
100
|
17
25
32
47
53
77 |
Nadstavbová část – skupina A2 | review | |
4. | 140 |
10. 2. 2024
So 17:30 |
NH Ostrava
Sršni Photomate Písek
|
90
71
|
24
20
52
35
67
55 |
Nadstavbová část – skupina A2 | review | |
4. | 169 |
10. 2. 2024
So 18:00 |
Basket Brno
BK Opava
|
100
87
|
36
26
61
49
76
67 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
4. | 170 |
10. 2. 2024
So 17:45 |
BC GEOSAN Kolín
BK KVIS Pardubice
|
63
89
|
19
23
40
48
52
70 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
4. | 172 |
10. 2. 2024
So 17:30 |
USK Praha
ERA Basketball Nymburk
|
79
84
|
18
18
38
41
59
59
73
73 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
4. | 171 |
11. 2. 2024
Ne 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
|
93
83
|
21
18
50
41
71
59 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
5. | 173 |
28. 2. 2024
St 18:00 |
ERA Basketball Nymburk
Basket Brno
|
87
59
|
21
14
41
32
67
45 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
5. | 174 |
28. 2. 2024
St 18:00 |
BK ARMEX Děčín
USK Praha
|
69
60
|
16
22
37
44
59
54 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
5. | 175 |
28. 2. 2024
St 17:30 |
BK KVIS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
|
92
74
|
27
25
36
46
64
54 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
5. | 176 |
28. 2. 2024
St 18:00 |
BK Opava
BC GEOSAN Kolín
|
92
80
|
13
15
37
38
66
63 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
5. | 141 |
2. 3. 2024
So 17:30 |
NH Ostrava
SK Slavia Praha
|
64
79
|
28
17
38
39
48
63 |
Nadstavbová část – skupina A2 | review | |
6. | 177 |
2. 3. 2024
So 18:00 |
Basket Brno
BC GEOSAN Kolín
|
112
62
|
26
23
50
42
82
53 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
6. | 179 |
2. 3. 2024
So 17:30 |
USK Praha
BK KVIS Pardubice
|
54
73
|
12
32
31
46
41
58 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
6. | 180 |
2. 3. 2024
So 15:00 |
ERA Basketball Nymburk
BK ARMEX Děčín
|
101
86
|
29
17
51
44
75
61 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
6. | 178 |
3. 3. 2024
Ne 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Opava
|
92
78
|
20
14
47
32
70
60 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
5. | 142 |
4. 3. 2024
Po 18:00 |
BK REDSTONE Olomoucko
Sršni Photomate Písek
|
93
89
|
24
28
52
39
74
69 |
Nadstavbová část – skupina A2 | review | |
6. | 143 |
6. 3. 2024
St 18:30 |
SK Slavia Praha
Sršni Photomate Písek
|
74
92
|
16
22
30
50
48
70 |
Nadstavbová část – skupina A2 | review | |
7. | 181 |
6. 3. 2024
St 18:00 |
BK ARMEX Děčín
Basket Brno
|
91
85
|
24
22
47
37
67
60 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
7. | 183 |
6. 3. 2024
St 18:00 |
BK Opava
USK Praha
|
87
63
|
20
15
43
29
65
44 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
7. | 184 |
6. 3. 2024
St 17:45 |
BC GEOSAN Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
|
90
96
|
25
20
45
44
70
61
83
83 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
7. | 145 |
9. 3. 2024
So 18:00 |
BK REDSTONE Olomoucko
SK Slavia Praha
|
78
71
|
22
17
43
38
58
55 |
Nadstavbová část – skupina A2 | review | |
8. | 185 |
9. 3. 2024
So 18:00 |
Basket Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
|
82
70
|
23
23
36
41
60
52 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
8. | 186 |
9. 3. 2024
So 17:45 |
BC GEOSAN Kolín
USK Praha
|
87
60
|
14
17
42
29
61
46 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
8. | 187 |
9. 3. 2024
So 15:00 |
ERA Basketball Nymburk
BK Opava
|
92
79
|
23
22
46
41
71
59 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
8. | 188 |
9. 3. 2024
So 17:30 |
BK KVIS Pardubice
BK ARMEX Děčín
|
83
57
|
23
17
42
32
63
46 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
7. | 146 |
10. 3. 2024
Ne 17:00 |
Sršni Photomate Písek
NH Ostrava
|
96
93
|
22
25
57
50
73
76 |
Nadstavbová část – skupina A2 | review | |
9. | 190 |
11. 3. 2024
Po 19:00 |
BK ARMEX Děčín
BK Opava
|
91
87
|
28
26
51
37
67
57 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
8. | 147 |
13. 3. 2024
St 18:30 |
SK Slavia Praha
NH Ostrava
|
66
76
|
19
16
41
38
54
61 |
Nadstavbová část – skupina A2 | review | |
9. | 189 |
13. 3. 2024
St 18:00 |
Basket Brno
BK KVIS Pardubice
|
72
80
|
15
18
40
33
56
54 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
9. | 192 |
13. 3. 2024
St 18:00 |
USK Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
|
72
90
|
15
21
35
44
52
72 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
9. | 150 |
16. 3. 2024
So 19:30 |
NH Ostrava
BK REDSTONE Olomoucko
|
68
76
|
18
19
29
41
45
59 |
Nadstavbová část – skupina A2 | review | |
10. | 193 |
16. 3. 2024
So 14:30 |
Basket Brno
USK Praha
|
82
65
|
17
18
39
31
57
47 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
10. | 195 |
16. 3. 2024
So 17:45 |
BC GEOSAN Kolín
BK ARMEX Děčín
|
83
109
|
16
29
35
55
61
86 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
10. | 196 |
16. 3. 2024
So 17:30 |
BK Opava
BK KVIS Pardubice
|
77
83
|
18
21
48
42
68
61 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
9. | 149 |
17. 3. 2024
Ne 17:00 |
Sršni Photomate Písek
SK Slavia Praha
|
83
88
|
16
30
38
49
59
75 |
Nadstavbová část – skupina A2 | review | |
10. | 194 |
17. 3. 2024
Ne 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
|
87
80
|
21
16
36
45
60
62 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
6. | 144 |
20. 3. 2024
St 18:00 |
BK REDSTONE Olomoucko
NH Ostrava
|
88
87
|
26
20
53
47
68
76 |
Nadstavbová část – skupina A2 | review | |
11. | 197 |
20. 3. 2024
St 18:00 |
BK Opava
Basket Brno
|
99
71
|
18
22
37
36
64
53 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
11. | 198 |
20. 3. 2024
St 17:30 |
BK KVIS Pardubice
BC GEOSAN Kolín
|
82
85
|
17
11
34
34
56
58 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
11. | 199 |
20. 3. 2024
St 18:00 |
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
|
71
93
|
22
26
41
58
51
66 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
11. | 200 |
20. 3. 2024
St 18:00 |
ERA Basketball Nymburk
USK Praha
|
84
72
|
23
22
34
40
54
59 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
3. | 166 |
22. 3. 2024
Pá 15:30 |
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
|
86
72
|
23
11
40
32
63
54 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
7. | 182 |
24. 3. 2024
Ne 17:30 |
BK KVIS Pardubice
ERA Basketball Nymburk
|
61
79
|
15
18
36
36
45
60 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
10. | 151 |
27. 3. 2024
St 18:30 |
SK Slavia Praha
BK REDSTONE Olomoucko
|
85
82
|
14
18
39
34
61
56 |
Nadstavbová část – skupina A2 | review | |
10. | 152 |
27. 3. 2024
St 17:30 |
NH Ostrava
Sršni Photomate Písek
|
81
64
|
20
27
41
46
60
54 |
Nadstavbová část – skupina A2 | review | |
12. | 201 |
27. 3. 2024
St 17:00 |
Basket Brno
ERA Basketball Nymburk
|
74
79
|
24
14
37
31
51
52 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
12. | 202 |
27. 3. 2024
St 18:00 |
USK Praha
BK ARMEX Děčín
|
70
75
|
16
16
41
30
53
47 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
12. | 203 |
27. 3. 2024
St 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
|
99
83
|
28
26
58
40
79
53 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
12. | 204 |
27. 3. 2024
St 17:45 |
BC GEOSAN Kolín
BK Opava
|
79
100
|
17
32
30
60
59
77 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
11. | 153 |
30. 3. 2024
So 17:30 |
NH Ostrava
SK Slavia Praha
|
69
59
|
23
16
37
22
52
43 |
Nadstavbová část – skupina A2 | review | |
13. | 205 |
30. 3. 2024
So 17:45 |
BC GEOSAN Kolín
Basket Brno
|
93
101
|
24
27
43
53
67
80 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
13. | 206 |
30. 3. 2024
So 17:30 |
BK Opava
SLUNETA Ústí nad Labem
|
88
85
|
18
16
38
35
51
46
72
72 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
13. | 207 |
30. 3. 2024
So 17:30 |
BK KVIS Pardubice
USK Praha
|
70
83
|
15
21
36
38
55
63 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
13. | 208 |
30. 3. 2024
So 17:30 |
BK ARMEX Děčín
ERA Basketball Nymburk
|
88
83
|
27
26
52
47
69
70 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
11. | 154 |
31. 3. 2024
Ne 17:00 |
Sršni Photomate Písek
BK REDSTONE Olomoucko
|
95
99
|
27
25
55
54
76
79 |
Nadstavbová část – skupina A2 | review | |
9. | 191 |
1. 4. 2024
Po 15:00 |
ERA Basketball Nymburk
BC GEOSAN Kolín
|
94
63
|
23
19
50
33
75
54 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
8. | 148 |
3. 4. 2024
St 18:00 |
Sršni Photomate Písek
BK REDSTONE Olomoucko
|
96
88
|
29
23
51
47
71
71 |
Nadstavbová část – skupina A2 | review | |
1. | 159 |
4. 4. 2024
Čt 18:00 |
BK Opava
ERA Basketball Nymburk
|
90
83
|
25
30
46
52
70
68 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
12. | 155 |
6. 4. 2024
So 18:00 |
SK Slavia Praha
Sršni Photomate Písek
|
87
81
|
30
20
52
37
72
54 |
Nadstavbová část – skupina A2 | review | |
12. | 156 |
6. 4. 2024
So 18:00 |
BK REDSTONE Olomoucko
NH Ostrava
|
75
95
|
21
20
38
39
54
66 |
Nadstavbová část – skupina A2 | review | |
14. | 209 |
6. 4. 2024
So 18:00 |
Basket Brno
BK ARMEX Děčín
|
77
79
|
24
21
45
42
64
63 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
14. | 210 |
6. 4. 2024
So 18:00 |
ERA Basketball Nymburk
BK KVIS Pardubice
|
89
72
|
21
14
49
33
66
53 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
14. | 211 |
6. 4. 2024
So 18:00 |
USK Praha
BK Opava
|
82
78
|
18
21
41
43
63
65 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
14. | 212 |
6. 4. 2024
So 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BC GEOSAN Kolín
|
96
82
|
25
12
54
40
74
62 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
1. | 213 |
10. 4. 2024
St 18:00 |
USK Praha
BK REDSTONE Olomoucko
|
66
76
|
13
22
30
43
50
57 |
Předkolo play-off | review | |
1. | 214 |
10. 4. 2024
St 17:45 |
BC GEOSAN Kolín
NH Ostrava
|
76
83
|
17
11
36
41
57
61 |
Předkolo play-off | review | |
2. | 215 |
12. 4. 2024
Pá 18:00 |
BK REDSTONE Olomoucko
USK Praha
|
88
78
|
20
25
44
45
66
58 |
Předkolo play-off | review | |
2. | 216 |
12. 4. 2024
Pá 17:30 |
NH Ostrava
BC GEOSAN Kolín
|
82
57
|
34
10
49
30
72
42 |
Předkolo play-off | review | |
1. | 219 |
16. 4. 2024
Út 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
|
84
64
|
23
15
45
27
65
46 |
Play-off | review | |
1. | 220 |
16. 4. 2024
Út 18:00 |
BK ARMEX Děčín
Basket Brno
|
69
64
|
11
11
20
27
45
46 |
Play-off | review | |
2. | 221 |
17. 4. 2024
St 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
|
78
68
|
19
22
37
29
57
47 |
Play-off | review | |
2. | 222 |
17. 4. 2024
St 18:00 |
BK ARMEX Děčín
Basket Brno
|
94
92
|
35
28
58
44
75
73 |
Play-off | review | |
1. | 223 |
18. 4. 2024
Čt 18:00 |
ERA Basketball Nymburk
BK REDSTONE Olomoucko
|
103
81
|
20
24
42
44
71
71 |
Play-off | review | |
1. | 224 |
18. 4. 2024
Čt 18:00 |
BK Opava
NH Ostrava
|
87
79
|
23
22
47
37
69
57 |
Play-off | review | |
2. | 225 |
19. 4. 2024
Pá 18:00 |
ERA Basketball Nymburk
BK REDSTONE Olomoucko
|
69
61
|
19
11
36
23
47
38 |
Play-off | review | |
2. | 226 |
19. 4. 2024
Pá 18:00 |
BK Opava
NH Ostrava
|
82
84
|
28
23
39
47
65
71 |
Play-off | review | |
3. | 227 |
20. 4. 2024
So 17:30 |
BK KVIS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
|
78
72
|
21
25
40
45
57
63 |
Play-off | review | |
3. | 228 |
20. 4. 2024
So 18:00 |
Basket Brno
BK ARMEX Děčín
|
78
91
|
26
23
43
45
64
73 |
Play-off | review | |
4. | 229 |
21. 4. 2024
Ne 17:30 |
BK KVIS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
|
80
95
|
19
33
37
55
62
78 |
Play-off | review | |
4. | 230 |
21. 4. 2024
Ne 18:00 |
Basket Brno
BK ARMEX Děčín
|
81
94
|
24
17
44
44
56
66 |
Play-off | review | |
3. | 231 |
22. 4. 2024
Po 18:00 |
BK REDSTONE Olomoucko
ERA Basketball Nymburk
|
70
102
|
13
19
38
59
57
82 |
Play-off | review | |
3. | 232 |
22. 4. 2024
Po 19:00 |
NH Ostrava
BK Opava
|
77
70
|
14
11
26
29
53
48 |
Play-off | review | |
4. | 233 |
23. 4. 2024
Út 18:00 |
BK REDSTONE Olomoucko
ERA Basketball Nymburk
|
72
107
|
19
31
37
54
56
90 |
Play-off | review | |
4. | 234 |
23. 4. 2024
Út 18:00 |
NH Ostrava
BK Opava
|
100
93
|
25
18
38
41
56
67
87
87 |
Play-off | review | |
5. | 235 |
24. 4. 2024
St 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
|
83
64
|
23
13
41
34
65
54 |
Play-off | review | |
5. | 238 |
26. 4. 2024
Pá 18:00 |
BK Opava
NH Ostrava
|
80
65
|
18
18
36
31
59
44 |
Play-off | review | |
6. | 242 |
28. 4. 2024
Ne 18:30 |
NH Ostrava
BK Opava
|
86
85
|
34
20
51
40
66
58 |
Play-off | review | |
1. | 274 |
2. 5. 2024
Čt 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
|
88
78
|
20
17
43
42
63
65 |
Play-off | review | |
2. | 275 |
3. 5. 2024
Pá 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
|
78
88
|
15
23
30
40
51
66 |
Play-off | review | |
1. | 267 |
5. 5. 2024
Ne 15:00 |
ERA Basketball Nymburk
NH Ostrava
|
92
69
|
19
16
45
37
68
51 |
Play-off | review | |
2. | 268 |
6. 5. 2024
Po 19:00 |
ERA Basketball Nymburk
NH Ostrava
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Play-off | Preview Livestats | |
3. | 276 |
7. 5. 2024
Út 18:00 |
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Play-off | Preview Livestats | |
1. | 281 |
7. 5. 2024
Út 18:00 |
Tuři Svitavy
SK Slavia Praha
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Baráž o NBL 24/25 |
|
Preview Livestats |
4. | 277 |
8. 5. 2024
St 18:00 |
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Play-off | Preview Livestats | |
3. | 269 |
9. 5. 2024
Čt 18:00 |
NH Ostrava
ERA Basketball Nymburk
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Play-off | Preview Livestats | |
2. | 282 |
9. 5. 2024
Čt 17:00 |
SK Slavia Praha
Tuři Svitavy
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Baráž o NBL 24/25 |
|
Preview Livestats |
4. | 270 |
10. 5. 2024
Pá 17:30 |
NH Ostrava
ERA Basketball Nymburk
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Play-off | Preview Livestats | |
5. | 278 |
11. 5. 2024
So 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Play-off | Preview Livestats | |
5. | 271 |
13. 5. 2024
Po 18:00 |
ERA Basketball Nymburk
NH Ostrava
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Play-off | Preview Livestats | |
6. | 279 |
14. 5. 2024
Út 18:00 |
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Play-off | Preview Livestats | |
6. | 272 |
15. 5. 2024
St 17:30 |
NH Ostrava
ERA Basketball Nymburk
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Play-off | Preview Livestats | |
7. | 280 |
16. 5. 2024
Čt 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Play-off | Preview Livestats | |
7. | 273 |
17. 5. 2024
Pá 18:00 |
ERA Basketball Nymburk
NH Ostrava
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Play-off | Preview Livestats |