Sezonní info
Historie
Úspěchy
- 4. místo v NBL v sezoně 2021/22
Bilance
Soupiska 2023/24
číslo | jméno a příjmení | post | datum narození | věk | výška | zápasů v sezoně | sezony v lize | předchozí klub |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | Ty Nichols | R/K | 13. 10. 1996 | 27 | 190 cm | 46 | 3 | Děčín |
3 | Jan Žalud | R | 22. 7. 2005 | 18 | 182 cm | 0 | 1 | BA Nymburk |
4 | Martin Nábělek | R | 15. 6. 1998 | 25 | 178 cm | 48 | 8 | NH Ostrava |
7 | Maverick Rowan | R | 14. 7. 1996 | 27 | 201 cm | 39 | 1 | Algeciras (Španělsko) |
9 | David Žikla | P | 26. 6. 1998 | 25 | 203 cm | 37 | 7 | Děčín |
10 | Kristopher Tramaine Martin | R/K | 29. 5. 1997 | 26 | 194 cm | 24 | 3 | Kolín |
12 | Jan Gabriel | R/K | 15. 1. 2002 | 22 | 186 cm | 10 | 3 | Litoměřice |
13 | Johan Haiblík | K/P | 5. 2. 2000 | 24 | 205 cm | 44 | 5 | Liberec |
14 | Petr Krupka | K/P | 23. 6. 2003 | 20 | 200 cm | 7 | 1 | Litoměřice |
21 | Delvon Johnson | P | 20. 7. 1989 | 34 | 206 cm | 47 | 4 | DEKSTONE Tuři Svitavy |
24 | Lamb Autrey | R/K | 11. 10. 1989 | 34 | 190 cm | 46 | 9 | Nymburk |
27 | František Váňa | K | 9. 2. 1998 | 26 | 192 cm | 19 | 8 | Nymburk |
41 | Jan Karlovský | P | 10. 11. 1999 | 24 | 201 cm | 47 | 7 | Litoměřice |
44 | Ladislav Pecka | P | 21. 3. 1991 | 33 | 197 cm | 46 | 13 | Toyoda Gosei (Japonsko) |
77 | Vojtěch Zajíc | R | 11. 2. 2001 | 23 | 184 cm | 1 | 2 | Litoměřice |
N
Odchod: 9. 10. 2023
|
Justin Kahron Ross | 6. 10. 1995 | 28 | 185 cm | 2 | 1 | - | |
N
Odchod: 8. 2. 2024
|
Maishe Dailey | 8. 2. 1998 | 26 | 200 cm | 6 | 2 | - | |
N
Odchod: 17. 1. 2024
|
Jan Maděra | K | 12. 4. 1999 | 25 | 196 cm | 8 | 7 | BCM Prostějov |
# | Hráč | Pozice | Věk | Z | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | 3B % | TH | TH % | DÚ | DO | DC | AS | M+ | M- | AS/M- | F+ | F- | VAL | KF |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | Ty Nichols | R/K | 27 | 46 | 33.3 | 20.8 | 4.9/8.6 | 57.5 | 1.5/5.0 | 29.7 | 6.5/9.0 | 72.3 | 0.7 | 3.3 | 4.0 | 5.6 | 2.3 | 2.6 | 0.0 | 7.8 | 2.8 | 25.8 | 1.8 |
24 | Lamb Autrey | R/K | 34 | 46 | 32.7 | 16.1 | 3.6/7.4 | 49.3 | 2.2/5.8 | 36.8 | 2.4/3.0 | 81.0 | 0.8 | 4.6 | 5.4 | 4.8 | 1.3 | 2.6 | 0.0 | 2.7 | 1.3 | 18.8 | 1.9 |
44 | Ladislav Pecka | P | 33 | 46 | 30.2 | 13.4 | 4.8/7.8 | 62.1 | 0.7/2.2 | 31.1 | 1.6/2.3 | 68.5 | 2.2 | 5.1 | 7.3 | 1.1 | 0.8 | 1.5 | 0.0 | 2.3 | 2.4 | 16.1 | 1.4 |
7 | Maverick Rowan | R | 27 | 39 | 20.7 | 9.8 | 2.0/3.9 | 50.3 | 1.3/3.7 | 34.5 | 2.1/2.4 | 84.2 | 1.2 | 2.6 | 3.7 | 0.5 | 0.9 | 0.9 | 0.0 | 1.6 | 2.4 | 8.8 | 0.9 |
21 | Delvon Johnson | P | 34 | 47 | 23.6 | 5.8 | 2.5/3.7 | 66.3 | 0.0/0.1 | 66.7 | 0.8/1.4 | 53.7 | 1.8 | 3.3 | 5.1 | 1.4 | 0.5 | 0.9 | 0.0 | 1.4 | 2.0 | 9.8 | 4.3 |
10 | Kristopher Tramaine Martin | R/K | 26 | 24 | 25.8 | 11.0 | 1.8/4.1 | 43.4 | 1.9/4.9 | 39.0 | 1.7/2.8 | 58.8 | 0.6 | 3.0 | 3.6 | 1.5 | 1.4 | 1.7 | 0.0 | 2.6 | 2.4 | 9.8 | 0.3 |
4 | Martin Nábělek | R | 25 | 48 | 14.2 | 5.1 | 0.4/0.9 | 45.2 | 1.2/3.4 | 35.2 | 0.7/0.9 | 76.2 | 0.2 | 0.7 | 0.9 | 1.4 | 0.4 | 1.1 | 0.0 | 1.2 | 2.0 | 3.0 | 0.4 |
41 | Jan Karlovský | P | 24 | 47 | 9.8 | 4.7 | 1.7/2.9 | 58.4 | 0.0/0.2 | 25.0 | 1.2/1.5 | 81.2 | 0.9 | 1.1 | 2.0 | 0.6 | 0.5 | 0.7 | 0.0 | 1.4 | 2.2 | 4.8 | 0.3 |
13 | Johan Haiblík | K/P | 24 | 44 | 14.9 | 4.0 | 0.8/1.5 | 51.5 | 0.6/1.8 | 35.1 | 0.6/1.1 | 59.6 | 0.8 | 1.8 | 2.6 | 0.8 | 0.5 | 0.5 | 0.0 | 1.1 | 2.6 | 4.0 | 0.7 |
27 | František Váňa | K | 26 | 19 | 19.4 | 6.4 | 0.5/1.6 | 29.0 | 1.5/4.8 | 31.5 | 0.8/1.4 | 59.3 | 0.4 | 2.1 | 2.5 | 0.7 | 0.6 | 0.7 | 0.1 | 1.2 | 2.3 | 3.4 | 0.2 |
9 | David Žikla | P | 25 | 37 | 10.9 | 2.5 | 0.7/1.3 | 55.1 | 0.1/0.3 | 27.3 | 0.8/1.1 | 73.2 | 0.5 | 1.1 | 1.7 | 0.3 | 0.1 | 0.4 | 0.0 | 1.2 | 1.7 | 2.6 | 0.1 |
10 | Maishe Dailey | 26 | 6 | 24.0 | 11.3 | 2.7/4.3 | 61.5 | 0.8/3.7 | 22.7 | 3.5/4.8 | 72.4 | 0.5 | 2.8 | 3.3 | 1.2 | 0.7 | 2.5 | 0.1 | 2.7 | 1.7 | 9.2 | 0.0 | |
14 | Petr Krupka | K/P | 20 | 7 | 1.3 | 0.6 | 0.3/0.3 | 100.0 | 0.0/0.1 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.1 | 0.1 | 0.0 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 0.0 | 0.1 | 0.3 | 0.3 |
1 | Justin Kahron Ross | 28 | 2 | 20.5 | 1.0 | 0.5/5.0 | 10.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.5 | 0.0 | 1.0 | 1.8 | 1.0 | 1.5 | -2.5 | 0.0 | |
18 | Jan Maděra | K | 25 | 8 | 5.0 | 0.3 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.0/0.8 | 0.0 | 0.3/0.3 | 100.0 | 0.1 | 0.4 | 0.5 | 0.0 | 0.1 | 0.1 | 0.0 | 0.3 | 0.6 | -0.3 | 0.3 |
77 | Vojtěch Zajíc | R | 23 | 1 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | -1.0 | 0.0 |
12 | Jan Gabriel | R/K | 22 | 10 | 1.2 | 0.0 | 0.0/0.1 | 0.0 | 0.0/0.1 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 0.1 | 0.1 | 0.0 | 0.1 | -0.3 | 0.0 |
3 | Jan Žalud | R | 18 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
Zápasy 2023/24
kolo | datum a čas | domácí / hosté | skore | čtvrtiny | fáze sezony | |
---|---|---|---|---|---|---|
1. kolo |
24. 9. 2023
18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BC GEOSAN Kolín
|
86
97
|
19
22
37
36
60
60 |
Základní část | Review |
2. kolo |
27. 9. 2023
18:30 |
BK Opava
SLUNETA Ústí nad Labem
|
88
79
|
26
16
50
31
69
53 |
Základní část | Review |
3. kolo |
1. 10. 2023
18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
|
88
95
|
26
23
56
46
75
69 |
Základní část | Review |
4. kolo |
4. 10. 2023
17:30 |
NH Ostrava
SLUNETA Ústí nad Labem
|
62
91
|
15
27
27
50
47
74 |
Základní část | Review |
5. kolo |
8. 10. 2023
17:30 |
BK KVIS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
|
81
97
|
18
24
35
48
56
78 |
Základní část | Review |
6. kolo |
11. 10. 2023
18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK REDSTONE Olomoucko
|
105
87
|
19
22
47
46
87
65 |
Základní část | Review |
7. kolo |
15. 10. 2023
18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
SK Slavia Praha
|
84
77
|
30
15
50
40
67
55 |
Základní část | Review |
8. kolo |
22. 10. 2023
18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
|
81
66
|
24
15
46
32
64
56 |
Základní část | Review |
9. kolo |
28. 10. 2023
18:00 |
Basket Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
|
70
89
|
20
25
36
46
56
61 |
Základní část | Review |
10. kolo |
1. 11. 2023
18:00 |
Sršni Photomate Písek
SLUNETA Ústí nad Labem
|
78
87
|
14
18
33
41
57
64 |
Základní část | Review |
12. kolo |
11. 11. 2023
17:45 |
BC GEOSAN Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
|
112
108
|
22
26
45
43
75
64
89
89
105
105 |
Základní část | Review |
13. kolo |
19. 11. 2023
18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Opava
|
91
96
|
19
26
45
56
65
71 |
Základní část | Review |
11. kolo |
26. 11. 2023
18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
|
85
78
|
17
23
42
39
56
61 |
Základní část | Review |
14. kolo |
2. 12. 2023
18:00 |
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
|
93
82
|
25
15
45
41
66
65 |
Základní část | Review |
15. kolo |
10. 12. 2023
18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
NH Ostrava
|
94
88
|
21
28
47
46
66
71 |
Základní část | Review |
16. kolo |
17. 12. 2023
16:45 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
|
100
101
|
23
22
50
47
67
62
82
82
91
91 |
Základní část | Review |
17. kolo |
20. 12. 2023
18:00 |
BK REDSTONE Olomoucko
SLUNETA Ústí nad Labem
|
80
90
|
26
20
39
54
61
68 |
Základní část | Review |
18. kolo |
30. 12. 2023
18:00 |
SK Slavia Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
|
92
101
|
26
19
50
41
68
57
85
85 |
Základní část | Review |
19. kolo |
3. 1. 2024
18:00 |
USK Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
|
62
71
|
19
20
36
37
51
54 |
Základní část | Review |
20. kolo |
7. 1. 2024
18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Brno
|
116
69
|
27
17
62
36
93
52 |
Základní část | Review |
21. kolo |
14. 1. 2024
18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
Sršni Photomate Písek
|
75
67
|
17
14
35
37
55
49 |
Základní část | Review |
22. kolo |
20. 1. 2024
18:00 |
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
|
89
83
|
30
24
47
42
67
69 |
Základní část | Review |
1. kolo |
28. 1. 2024
18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Brno
|
75
68
|
17
23
43
32
58
48 |
Nadstavbová část – skupina A1 | Review |
2. kolo |
4. 2. 2024
18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
|
85
73
|
26
22
47
48
60
60 |
Nadstavbová část – skupina A1 | Review |
4. kolo |
11. 2. 2024
18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
|
93
83
|
21
18
50
41
71
59 |
Nadstavbová část – skupina A1 | Review |
5. kolo |
28. 2. 2024
17:30 |
BK KVIS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
|
92
74
|
27
25
36
46
64
54 |
Nadstavbová část – skupina A1 | Review |
6. kolo |
3. 3. 2024
18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Opava
|
92
78
|
20
14
47
32
70
60 |
Nadstavbová část – skupina A1 | Review |
7. kolo |
6. 3. 2024
17:45 |
BC GEOSAN Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
|
90
96
|
25
20
45
44
70
61
83
83 |
Nadstavbová část – skupina A1 | Review |
8. kolo |
9. 3. 2024
18:00 |
Basket Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
|
82
70
|
23
23
36
41
60
52 |
Nadstavbová část – skupina A1 | Review |
9. kolo |
13. 3. 2024
18:00 |
USK Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
|
72
90
|
15
21
35
44
52
72 |
Nadstavbová část – skupina A1 | Review |
10. kolo |
17. 3. 2024
18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
|
87
80
|
21
16
36
45
60
62 |
Nadstavbová část – skupina A1 | Review |
11. kolo |
20. 3. 2024
18:00 |
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
|
71
93
|
22
26
41
58
51
66 |
Nadstavbová část – skupina A1 | Review |
3. kolo |
22. 3. 2024
15:30 |
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
|
86
72
|
23
11
40
32
63
54 |
Nadstavbová část – skupina A1 | Review |
12. kolo |
27. 3. 2024
18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
|
99
83
|
28
26
58
40
79
53 |
Nadstavbová část – skupina A1 | Review |
13. kolo |
30. 3. 2024
17:30 |
BK Opava
SLUNETA Ústí nad Labem
|
88
85
|
18
16
38
35
51
46
72
72 |
Nadstavbová část – skupina A1 | Review |
14. kolo |
6. 4. 2024
18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BC GEOSAN Kolín
|
96
82
|
25
12
54
40
74
62 |
Nadstavbová část – skupina A1 | Review |
čtvrtfinále |
16. 4. 2024
18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
|
84
64
|
23
15
45
27
65
46 |
Play-off | Review |
čtvrtfinále |
17. 4. 2024
18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
|
78
68
|
19
22
37
29
57
47 |
Play-off | Review |
čtvrtfinále |
20. 4. 2024
17:30 |
BK KVIS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
|
78
72
|
21
25
40
45
57
63 |
Play-off | Review |
čtvrtfinále |
21. 4. 2024
17:30 |
BK KVIS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
|
80
95
|
19
33
37
55
62
78 |
Play-off | Review |
čtvrtfinále |
24. 4. 2024
18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
|
83
64
|
23
13
41
34
65
54 |
Play-off | Review |
semifinále |
2. 5. 2024
18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
|
88
78
|
20
17
43
42
63
65 |
Play-off | Review |
semifinále |
3. 5. 2024
18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
|
78
88
|
15
23
30
40
51
66 |
Play-off | Review |
semifinále |
7. 5. 2024
18:00 |
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
|
69
83
|
19
14
33
42
50
66 |
Play-off | Review |
semifinále |
8. 5. 2024
18:00 |
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
|
102
73
|
27
21
49
42
72
62 |
Play-off | Review |
semifinále |
11. 5. 2024
18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
|
86
75
|
18
26
43
36
62
54 |
Play-off | Review |
semifinále |
14. 5. 2024
18:00 |
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
|
79
66
|
16
16
41
38
58
51 |
Play-off | Review |
semifinále |
16. 5. 2024
18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
|
93
77
|
18
19
49
49
66
66 |
Play-off | Review |
finále |
21. 5. 2024
18:00 |
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
|
|
Play-off | Preview | |
finále |
22. 5. 2024
18:00 |
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
|
|
Play-off | Preview | |
finále |
26. 5. 2024
18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
|
|
Play-off | Preview | |
finále |
27. 5. 2024
19:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
|
|
Play-off | Preview | |
finále |
30. 5. 2024
18:00 |
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
|
|
Play-off | Preview | |
finále |
1. 6. 2024
18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
|
|
Play-off | Preview | |
finále |
4. 6. 2024
17:00 |
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
|
|
Play-off | Preview |
Kontakty
BASKETBALOVÝ KLUB ÚSTÍ N.L., a.s.
40001 Ústí nad Labem, Jateční 18
organizační pracovník
Tomáš
Hrubý
od: 20. 8. 2013
basket@bkusti.cz
777 307 367
trenér
Jan
Šotnar
od: 4. 2. 2021
jansotnar@seznam.cz
1. asistent trenéra
Alexandr
Novák
od: 30. 6. 2023
sush@email.cz
723 959 530
asistent trenéra
Tomáš
Hrubý
od: 16. 2. 2016
basket@bkusti.cz
777 307 367
asistent trenéra
Jan
Moucha
od: 24. 9. 2023
janmoucha@gmail.com
technický zápis
Tomáš
Hrubý
od: 7. 10. 2013
basket@bkusti.cz
777 307 367
generální manažer
Tomáš
Hrubý
od: 7. 7. 2022
basket@bkusti.cz
777 307 367
vedoucí družstva
Tomáš
Hrubý
od: 30. 6. 2023
basket@bkusti.cz
777 307 367
tiskový mluvčí
Tomáš
Hrubý
od: 10. 8. 2015
basket@bkusti.cz
777 307 367
předseda
Ing.
Petr
Bína
od: 2. 11. 2023
sluneta@sluneta.cz
Hala
Sportcentrum SLUNETA
Jateční 18,
40001 Ústí nad Labem
Mapa
ID týmu: 7001